Pridávanie súborov a fungovanie fóra

1
0

Na fórum môžete nahrávať študijné materiály ako prílohu k otázke alebo príspevku. Prihlasovanie funguje prostredníctvom Vášho Gmail alebo Facebook účtu. Môžete klásť otázky a okomentovať otázky ostatných. Navyše môžete hodnotiť príspevky ostatných - kliknutím na šípku hore alebo dole. Podľa počtu pozitívnych alebo negatívnych hodnotení sa posúva otázka alebo komentár hore alebo dole. Ďalej môžete hodnotiť príspevky ako spam, po dosiahnutí určitého limitu bude užívateľ zabanovaný a jeho účasť na fóre znemožnená.

Nahrávanie súborov: 1. súbory nahrávajte ako prílohu k otázke alebo komentáru 2. K materiálom pridávajte tagy, aby sa dali jednoduchšie dohľadať. Pri tagoch nepoužívajte diakritiku 3. Maximálna veľkosť súboru je 100MB, povolené sú všetky prílohy 4. V prípade väčšieho množstva súborov k jednému predmetu (napríklad ofotený zošiť s poznámkami) tieto súbory uložte ako ZIP súbor. Uľahčíte tak sťahovanie súborov ostatným

Fórum používajte predovšetkým na zdieľanie a nahrávanie študijných materiálov (poznámky z prednášok, vypracované otázky na skúšky, materiály neporušujúce duševné vlastníctvo) a diskusie o všetkom so školou súvisiace.

Na stránke medickeforum.sk sa vzťahuje slovenský právny poriadok. Za nahrávané materiály nenesie prevádzkovateľ zodpovednosť. Užívatelia majú zakázané pridávať nelegálny obsah porušujúci právo duševného vlastníctva iných právnych subjektov. Takéto materiály bude prevádzkovateľ mazať.

V prípade akýchkoľvek nápadov, podnetov alebo informácií nás kontaktujte na pomoc@medickeforum.sk

Zdielať otázku so spolužiakmi
Vaša odpoveď

Prosím prihláste sa , aby ste odoslať príspevok.