O službe

Medickéforum.sk slúži ako diskusné fórum pre študentov medicíny. Študenti cez neho môžu zdielať študijné materiály, poznámky alebo všeobecné rady ohľadom štúdia.

Našim cieľom je vytvoriť znalostnú databázu pre študentov medicíny, kde môžu študenti rýchlo nájsť odpoveď na svoju otázku. V V otázkach sa dá vyhľadávať prostredníctvom tagov (napríklad anatomia, biochemia a pod), kde užívateľ dostane výpis všetkých otázok, kde bol tento tag použitý. Ostatní užívatelia môžu otázky a odpovede hodnotiť, posúvať hore alebo dole, pridávať reputáciu autorovi. Navyše každý môže pridať neobmedzené množstvo študijných materiálov ako prílohu ku príspevku a tak pomôcť ostatným.

Ak sa vám odpoveď nepodarilo nájsť, tak odporúčame otázku do fóra pridať a počkať si na odpoveď od skúsenejších kolegov.  Za dobrú radu sa mu môžete odmeniť napríklad tak že označíte jeho odpoveď sa tú ideálnu, za čo sa mu pripočítajú virtuálne body k jeho reputácii. Užívatelia s najvyššou reputáciou získavajú špeciálne oprávenia. Reputácia teda umožňuje rozlíšiť aktívnych členov od nováčikov a pomáha zyšovať kvalitu odpovedí.

Tento projekt by sa nikdy neuskutočnil bez pomoci Mareka Andreanského, ktorý stránku naprogramoval a vybral použitú technológiu. Vďaka patrí tiež spoločnosti Premiumhosting ako poskytovateľovi neobmedzeného webhostingu.

Prevádzkovateľom je spoločnosť IQline, s.r.o. so sídlom vo Veľkom Šariši. V prípade záujmu si môžete nakúpiť učebnice na spriaznenom eshope kupsiknihu.sk :)